logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod »Komerční a nebytové prostory» Pronájem nebyt. prostoru Otrokovice, ul. Čechova


        

Pronájem nebyt. prostoru Otrokovice, ul. Čechova

Uvedená cena je bez energií

 

Cena:
4 500 Kč

Nabízíme do pronájmu samostatně přístupný z ulice nebytový prostor, na ulici Čechova v Otrokovicích v přízemí bytového domu. Prostor je vhodný k provozování služeb jako kosmetika, masáže apod., kancelář nebo učebna.  Nebytový prostor je o celkové výměře 36 m2 umístěný v přízemí s proskleným vchodem, je bezbariérově přístupný. Možnost parkování je před domem na parkovišti a v okolí.  Součástí prostoru je sociální zařízení s WC a umývadlem, zázemí s oknem – menší prostor na šatnu či menší kancelář. V hlavní místnosti je dřez s menší kuchyňskou linkou. Součástí pronájmu je i skladový prostor pod schodištěm.  Prostor má samostatné měřiče.  Vytápění  je realizováno ústředním vytápěním  z budovy. Měsíční nájemné je 4.500,- Kč  plus energie . Prostor je volný od 1.8.2021.