logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod »Byty»Prodej»2+1, 2+KK » Prodej bytu 2+1 v Otrokovicích – Baťov


        

Prodej bytu 2+1 v Otrokovicích – Baťov

Uvedení cena je včetně provize

 

Cena:
1 840 000 Kč

Prodej bytu 2+1 v OV o výměře 58 m2 v revitalizovaném panelovém čtyřpodlažním bytovém domě bez výtahu na Baťově, ul. Tylova.  Byt je umístěný v předposledním třetím patře a je v původním stavu.  Okna v bytě jsou orientováná na sever (ložnice a kychyně), jih a západ (obývací pokoj). Každý pokoj je samostatně přístupný. V nejbližší době je v domě naplánovaná modernizace – vybudování balkonů na jižní fasádě přístupných z obývacího pokoje. V bytě je původní bytové jádro, v koupelně je vana a umývadlo, WC je samostatně přístupné stejně jako koupelna z předsíně. V kuchyni je kuchyňská linka a plynový sporák. V chodbě jsou po celé dílce vestavěné skříně. K bytu náleží sklepní kóje, která je umístěná v suterénu domu. Topení je v bytě ústřední, dálkovým rozvodem. Dům je umístěný na klidném místě, občanská vybavenost cca 500m. Možnost parkování před domem.