logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod »Byty»Prodej»1+1, 1+kk » Prodej družstevního bytu 1+1 Napajedla


        

Prodej družstevního bytu 1+1 Napajedla

 

Cena:
900 000 Kč

Nabízíme k prodeji družstevní byt 1+1 v Napajedlích na sídlišti, ul. Nábřeží. Byt je umístěný v osmipodlažním bytovém domě a to v posledním podlaží pod střechou. Dům je s výtahem. Byt je družstevní, o výměře 33 m2 včetně sklepa. Byt má lodžii a okna jsou orientována na jih. Pokoj je samostatně přístupný z chodby a koupelna společná s WC. Byt je v původním stavu, nezbytně nutná celková rekonstru sklep v suterénu domu. V přízemí domu je menší sklepní kóje a společná kolárna se sušárnou. Byt nelze použít jako zástavu pro banku pro vyřízení finančních prostředků. Převádí se členská práva a povinnosti. Zastávka autobusů je v blízkosti domu a částečná občanská vybavenost.