logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod »Byty» Převod členských práv a povinností k Družstevnímu bytu 2+1 Otrokovice


        

Převod členských práv a povinností k Družstevnímu bytu 2+1 Otrokovice

 

Cena:
1 700 000 Kč

Nabízíme k prodeji družstevní byt - členská práva a povinnosti k družstevnímu bytu 2+1 o výměře 64 m2. Byt je umístěn v panelovém bytovém domě po revitalizaci ve 2. patře. V domě není výtah. Byt je v původním stavu, orientovaný jih - sever. Na jih je umístěn obývací pokoj, který má lodžii. Ložnice a kuchyň je orientována na sever. V bytě je původní bytové umakartové jádro. Stav bytu vyžaduje rekonstrukci. Byt je umístěn poblíž občanské vybavenosti a MHD. Možnost nastěhování po uhrazení ceny za převod členských práv a povinností.