logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod »Byty» Výměna bytu 1+1 za větší - Trávníky SNP, Otrokovice


        

Výměna bytu 1+1 za větší - Trávníky SNP, Otrokovice

Cena dle domluvy

 

Nabízíme k výměně velký  byt 1+1 v osobním vlastnictví umístěný v revitalizovaném bytovém domě s výtahem a to ve 4.NP – 3. patře  o velikosti 44 m2. V bytě jsou dva balkony, které jsou propojeny a zastíněny lexanem, orientovány na východ. V bytě je velký pokoj, který je v současné době rozdělen sádrokartonovou příčkou na dva pokoje, každý pokoj je přístupný samostatně.  Byt je po rekonstrukci, vyzděné bytové jádro, nová kuchyně a nová koupelna, kde je umístěn sprchový kout. WC je samostatně přístupné z chodby. K bytu náleží sklep umístěný v přízemí domu. Je zde také bezbariérový přístup. Vlastníci požadují byt 2+1 případně 3+1 a doplatek bude pro menší byt stanoven na základě nabídky bytu k výměně.