logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod » Byty » Pronájem bytu 2+1


        

Pronájem bytu 2+1

Otrokovice - Hlavní ulice

 

Cena:
11 200 Kč

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v OV o výměře 54 m2 na ulici Hlavní v Otrokovicích, sídl. Trávníky. Byt je umístěný v revitalizovaném panelovém výškovém bytovém domě s výtahem v 10. NP. Byt má balkon orientovaný na západ a je v původním stavu. Bytová jednotka má dva samostatné pokoje, a kuchyni s plynovým sporákem a lednicí. V koupelně je vana a k dispozici pračka. WC je samostatné. Byt je částečně zařízen nábytkem, ložnice je včetně postelí a skříní a v pokoji dvojsedačka a skříňka. Byt je umístěn v těsné blízkosti MHD a veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem.  Zvířata v bytě jsou nežádoucí. Uvedená cena je včetně energií.