logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod » Byty » Pronájem » Pronájem bytu 1+1, Javorová Zlín


        

Pronájem bytu 1+1, Javorová Zlín

Uvedená cena je včetně energií

 

Cena:
8 800 Kč

Pronajmeme byt ve Zlíně 1+1 36 m2 v klidném příjemném prostředí na sídlišti Jižní Svahy, ulice Javorová.

V bytě je lednička s mrazničkou, pračka, sporák, mikrovlnná trouba, kuchyňská linka, menší kuchyňský stůl a dvě židle, komoda. Je možnost dovybavit dvěma lůžky s matracemi. Po dohodě je možné odvézt původní nábytek a dovézt si vlastní vybavení.

Koupelna a WC je funkční původní umakartové jádro.

Byt je prakticky bezbariérový, jen u vchodu do domu jsou dva schody. Kuchyně má okno v přízemí do atria, pokoj je s oknem v 1. patře, obě s výhledem do zeleně. V bytě je zakázáno kouřit (i z okna) a chovat domácí zvířata. K dispozici je sklepní kóje a kočárkárna.

Nájem 6900,- + 1900,- záloha na energie, vratná kauce 18 000,- Kč