logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod » Byty » Pronájem bytu 3+kk - Náměstí 3. května


        

Pronájem bytu 3+kk - Náměstí 3. května

Cena je uvedená včetně energií pro 4 osoby

 

Cena:
15 900 Kč

Nabízíme do pronájmu novější, prostorný, moderní byt 3+KK v cihlovém domě v 2.NP v Otrokovicích na náměstí.V domě není výtah. Byt má balkon orientovaný na jih a velkou terasu orientovanou na sever. Koupelna je samostatně přístupná z velké chodby stejně tak jako WC. Kuchyně je vybavená kuchyňkou linkou viz foto. Byt se pronajímá nezařízený.Možnost nastěhování od 1.6.2020. Dům s bytovýma jednotkami je v těsné blízkosti obchodů i MHD. Cena za měsíční pronájem je 15.900,- Kč včetně energií pro čtyři osoby. Majitel dále požaduje kauci ve výši dvouměsíčního nájmu. Energie jsou nastaveny pro 4 osoby.