logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod » Rodinné domy a vily » Výměna baťovského čtvrtdomku v Otrokovicích za 1+1, 1+0 v Otrokovicích


        

Výměna baťovského čtvrtdomku v Otrokovicích za 1+1, 1+0 v Otrokovicích

Cena: dle nabídnuté nemovitosti do výměny

 

Nabízíme k výměně baťovský čtvrtdomek  v Otrokovicích na ul. Dvořákova s přístavbou a zahradou, celkem pozemku 297 m2 a to za byt 1+1 případně garsonieru 1+0 v Otrokovicích, a to v domě s výtahem nebo v přízemí. RD má dvě podlaží a plochou střechu, v 1. NP je obývací pokoj, kuchyně, sociální zařízení a jedna větší vstupní místnost. V 2. NP jsou dvě ložnice a velká terasa. Polovina plochy domu je podsklepena. Ve sklepě je plynový kotel a v domě ústřední vytápění. V kuchyni se vaří plynem. Dům je dostupný ze dvou stran, přes zahrádku po chodníku a z příjezdové komunikace. Vedle domu je postavena garáž pro parkování auta. V zahrádce jsou ovocné stromy. Orientace oken domu je sever – východ.  Nabídněte, doplatek domluvou dle nabídnuté nemovitosti.