logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod » Komerční a nebytové prostory » Pronájem nebytových prostor Otrokovice – centrum


        

Pronájem nebytových prostor Otrokovice – centrum

Uvedená cena je bez energií

 

Cena:
8 000 Kč

Nabízíme pronájem nebytového prostoru v Otrokovicích ve velmi frekventované části v centru obce a v těsné blízkosti zastávek MHD. Nebytový prostor je o velikosti 40 m2, skládá se ze dvou místností, z nichž jedna - hlavní je větší a druhá slouží jako zázemí. Prostory jsou nově zrekonstruovány. Možnost zahájení provozu je okamžitě. Prostory jsou vhodné pro obchod a také i pro kanceláře, jsou přímo dostupné z prostoru ulice. Parkoviště cca pro 10 aut je vedle budovy. Nájem 8000,- Kč a energie předběžně cca2000,- Kč.