logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod » Byty » Pronájem bytu 2+1 Otrokovice


        

Pronájem bytu 2+1 Otrokovice

Uvedená cena je včetně energií

 

Cena:
14 000 Kč

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v 1. patře v revitalizovaném cihlovém  bytovém domě na ul. Bezručova, Otrokovice. Byt je nově zrekonstruovaný, je zcela zařízený a kompletně vybavený a je bez balkonu. Bytový dům je na v klidné části a přesto v centru Otrokovic, poblíž veškeré občanské vybavenosti a těsné blízkosti MHD.  Dům nemá výtah. Byt je orientovaný sever – jih, na jižní stranu je situovaná ložnice a obývací pokoj, na severní stranu je kuchyně a koupelna a chodba. Byt má výměru cca 58 m2. V koupelně je vana, umývadlo a WC je v samostatné místnosti. Součástí pronájmu je pračka, lednice a myčka nádobí. V kuchyni  je nová  kuch. linka s elektrickým sporákem a horkovzdušnou el. troubou a  jídelní stůl se židlemi. Byt je možno užívat ihned. Zařízení zůstává tak jak je na přiložených fotografiích. Majitelům se platí kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu a to je 14000,- Kč. Majitelé hledají takové klienty, kteří se budou dobře starat o pronajatý byt včetně zařízení  a jsou nekuřáci a nehodlají v bytě chovat psa.