logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod » Byty » Pronájem bytu - garsoniéra v Otrokovicích Trávníky


        

Pronájem bytu - garsoniéra v Otrokovicích Trávníky

Uvedená cena je včetně energií

 

Cena:
9 500 Kč

Pronájem  nadstandardního nově zrekonstruovaného bytu – garsoniery 1+0  o velikosti 29 m2 . Byt je umístěný ve 2. NP panelového domu po celkové revitalizaci.  V domě je výtah, byt má plastová okna se žaluziemi a je orientovaný na západ s výhledem do zahrad, v bytě je nová  velká lodžie.  V kuchyni je  nová kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou  horkovzdušnou  troubou, součástí je dále nová lednice a pračka.  Byt se pronajímá částečně zařízený, v pokoji je stůl a židle postel a  skříně.( viz foto). K bytu náleží sklepní kóje, která je umístěná na patře kde je byt.  V těsné blízkosti je veškerá  občanské vybavenosti a MHD a je možno okamžitě se nastěhovat.