logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod » Byty » Prodej bytu 2+1 Napajedla, Husova ulice


        

Prodej bytu 2+1 Napajedla, Husova ulice

Uvedená cena je včetně provize

 

Cena:
1 840 000 Kč

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví -  2+1 o velikosti 60 m2, v 3.NP – posledním podlaží v cihlovém bytovém domě bez výtahu .  Bytový dům je  v klidné části Napajedel na Husové ulici. Byt má jeden velký pokoj s balkonem orientovaný na východ samostatně přístupný a druhý pokoj je  menší orientovaný na západ. V bytě je velká obytná kuchyně. Koupelna je společná s WC.  Vytápění v bytě je ústřední, v domě je kotelna. Ohřev teplé užitkové vody je elektrickým bojlerem. K bytu náleží sklep, který je umístěný v suterénu bytového domu. Možnost nastěhování je po uhrazení kupní ceny.