logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod » Byty » Prodej bytu 2+1 Otrokovice – Horní Střed


        

Prodej bytu 2+1 Otrokovice – Horní Střed

 

Cena:
1 500 000 Kč

Prodej bytu 2+1 v OV o výměře 51 m2 na sídlišti Střed v Otrokovicích. Byt je umístěný v 2.NP tj. 1. patře v revitalizovaném nízkopodlažním panelovém domě bez výtahu, dům má pouze čtyři nadzemní podlaží. V bytě není balkon, v obývacím pokoji je velké trojdílné okno, okna jsou kvalitní plastová a všechny tři okna jsou orientovaná na západ. Obývací pokoj je průchozí a to do ložnice na jedné straně a na druhé straně do kuchyně.  V bytě je vyzděná koupelna s rohovou vanou, je společně s WC a je zde místo na pračku. V kuchyni je kuchyňská linka s plynovým sporákem. K bytu náleží velký sklep v suterénu domu s oknem. Na patře jsou tři byty. Na chodbě je místo na šatnu nebo případně na vestavěné skříně. Dům je v příjemném tichém prostředí, možnost parkování před domem. Veškerá občanská vybavenost je v těsné blízkosti. Byt je v dobrém stavu, pěkný světlý a udržovaný. Možnost nastěhovaní dle dohody a po uhrazení kupní ceny.