logo    RK Otrokovice Němcová  Byty a nemovitosti Otrokovice  Realitní kancelář Otrokovice Němcová 

Úvod » Rodinné domy a vily » Prodej RD Tlumačov


        

Prodej RD Tlumačov

 

Cena:
1 300 000 Kč

Nabízíme prodej domu v Tlumačově postaveného v předválečném období. V přízemí domu byl dříve obchod, místnosti ke skladování, kuchyně. V druhém podlaží je byt, který se skládá ze tři obytné místnosti - pokojů s terasou do dvora, z velké chodby v bytě přístup na WC.  Schodiště vede dále na půdu, obě jednotky v domě jsou přístupné ze společné chodby samostatně. Dům není podsklepený. Topení je lokální na tuhá paliva. Dům není možné užívat okamžitě, ale po rozsáhlé rekonstrukci. K domu náleží dvůr s hospodářskými staveními a velké zahrady, celkem tři pozemky o celkové výměře 2228 m2.  Pozemky jsou určeny k zástavě a k zadnímu pozemku je přístup z ulice Sportovní.